تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ در خرداد 1333 در خیابان شاهرضا(انقلاب کنونی) کار خود را با عنوان پیراهن دوزی ارژنگ آغاز کرد. تا سال 1357 این مجموعه با این عنوان و تنها به دوخت پیراهن سفارشی مشغول به کار بود و سپس کار خود را معطوف به تولید البسه صرفا پزشکی کرد.

تولید روپوش پزشکی همواره به دلیل ظرافت در امر برش و دوخت نیازمند تخصص و سلیقه ی فراوان بوده و ما در تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ از همان گام های نخست با استفاده از نیروهای ماهر و باتجربه در بخش برش و در دوخت لباس پزشکی سعی در تولید و عرضه بهترین روپوش های پزشکی و سایر محصولات خود کرده ایم.

از آغاز دهه 1380 نیز تلاش کردیم نیاز سایر بخش های جامعه را در تولید البسه کار، رستوران، خدمات و … برطرف کرده و کار خود را در تولید تمامی محصولات مورد نیاز جامعه گسترش دهیم. تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ بیش از 6 دهه است که در حال خدمت رسانی به تمامی اقشار مختلف جامعه بوده و افتخار ما داشتن مشتریان وفادار در تمامی حوزه های کاری است. استفاده از بهترین ماتریال ممکن در بازار کشور و سرخم نکردن در مقابل مشکلات اقتصادی – در برابر افزایش بی رویه نرخ مواد مصرفی در تولید لباس پزشکی- و نیز تن ندادن به وسوسه استفاده از اجناس و مواد مصرفی درجه پایین و ارزان قیمت که به گواه مشتریان ما بیانگر صداقت ما با آنهاست از دلایل داشتن مشتریان ثابت و چندین ساله ی این مجموعه ی تولیدی است.

طراحی الگو های متناسب با مشاغل گوناگون نظیر رستوان ها و خدمات، از دیگر ویژگی های بارز ما در داشتن افراد کاربلد و مجرب در تولیدی ارژنگ می باشد. 

تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ با تجربه سالهای متمادی فعالیت و کار کردن با بهترین پزشکان، بیمارستانها، کلینیک ها، مراکز علمی-پژوهشی-تحقیقاتی، آزمایشگاه ها، مراکز زیبائی و… افتخار دارد تا در زمینه تولید انواع البسه پزشکی-خدماتی-رستورانی در بالاترین سطح برای مشتریان گرامی فعالیت خود را گسترش داده و این کار را به صورت اینترنتی و غیر حضوری نیز بسط دهد.

مشتری مداری در تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ بالاترین حسن ما در برخورد با شما عزیزان می باشد. افتخار می کنیم که در طول سالیان ممتد و طولانی همواره در راستای جلب رضایت مشتریان گرامی با داشتن تعامل و اعتماد شما کوشیده ایم و این موفقیت 60 و چند ساله ما بی کمک و همراهی شما عزیزان امکان پذیر نبود.

همچنین در شرایط سخت اقتصادی کشور با ارائه بهترین اجناس و متناسب ترین قیمت ها سعی کرده ایم سهم کوچکی در خدمت رسانی به تمامی اقشار و طبقات جامعه داشته باشیم و پروردگار منان را شکر میگوئیم که با برکت و کمک های روزافزون خود ما را در حرکت رو به جلو و خدمت رسانی به هموطنان خود یاری داده است.

تولیدی روپوش پزشکی ارژنگ با داشتن تنوع بالای انواع روپوش پزشکی زنانه و مردانه با بهترین برش و دوخت ممکن طیف وسیعی از سلیقه ها را راضی کرده و برای هر نوع حرفه و محیطی سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. در کنار داشتن مدل های مختلف و متنوع، سعی کرده ایم در نحوه پرداخت هزینه ی البسه برای خرید های غیرحضوری و اینترنتی نیز تنوع ایجاد کرده و نیز با دیدن بخش روش های ارسال می توانید متد های گوناگون ارسال سفارشات را هم مد نظر قرار دهید.

امید است با لطف بی پایان پروردگار منان و نیز همراهی و جلب رضایت مشتریان گرامی تجربه ی خوشی را از استفاده از روپوش پزشکی برند ارژنگ داشته باشید.

روپوش پزشکی ارژنگ